Chivas Regal Ultis

Akce
3 597 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2021

První blended malt značky Chivas Regal. Míchaná jednosladová whisky se skládá z pěti různých single maltů ze speysideských palíren, které dohromady vzdávají hold pěti master blenderům značky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chivas Regal je jednou z nejznámějších značek míchaných whisky na světě. Celý úchvatný příběh se začal odehrávat v 19. století ve skotském městě Aberdeen, kam se bratři James a John Chivasové přistěhovali ze zapadlé farmy. James Chivas rozjel celkem úspěšný obchod, který byl pověstný dostupností i toho nejexotičtějšího zboží. Krátce na to začal James experimentovat s mícháním whisky, kterou měl ve sklepě pod svým obchodem uskladněnou. Když se k jeho prvotním počinům přidal i jeho bratr John, značka Chivas Brothers byla na světě.

Chivas Regal Ultis je první blended malt whisky, kterou kdy v Chivas Brothers vyrobili. Je to unikátní blend velmi vzácných single malt whisky z palíren oblasti Speyside, které byly pro tento účel ručně vybírány. Jedná se o single malty z palíren Strathisla, Tormore, Longmorn, Allt A'Bhainne a Braeval. Pět single malt whisky bylo vybráno na počest pěti Master Blenderů společnosti. Pět kroužků zdobí i hrdlo samotné lahve a římská 5 je také znázorněna v křišťálovém dně unikátní lahve. Celá designová lahev je vložena do luxusníno pouzdra. 

Chivas Regal Ultis je zkrátka whisky, která si zaslouží opravdu hodně pozornosti. Nespokojíte-li se s málem a chcete opravdu jen to nejlepší, pak je pro vás nutností ochutnat tuto perlu mezi míchanými whisky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ WHISKY
Balení: Luxusní dárkový box
Objem alkoholu: 40%
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: Chivas Brothers
Země původu: Skotsko

Ulitis

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: