Facundo NEO Silver Rum

1 300 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Facundo Neo je blendem středně starých rumů filtrovaných přes dřevěné uhlí k docílení unikátní stříbrné barvy. Je to jeden z nejstarších bílých rumů na světě, jehož základ tvoří rumy stařené po dobu až osmi let. Toužíte-li po exkluzivní koktejlu na bázi bílého rumu, Facundo Neo je ta správná volba.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rumy BACARDI jsou celosvětově nejprodávanější rumy vyhledávané pro svou unikátní chuť a osobitý charakter. Don Facundo Bacardi, zakladatel značky a pravý vizionář na svém místě, vymyslel specifický výrobní proces, díky kterému dosáhl obrovské popularity svých destilátů u lidí po celém světě. Dnes již není tajemstvím, že pro fermentaci melasy v BACARDI používají koňakové kvasnice, které dodají výslednému destilátu svůj unikátní nádech. Dalším vizionářským tahem Dona Facundy je pak filtrace přes dřevěné uhlí. Podobně jako třeba v Jack Daniel´s, i v BACARDI filtrují destiláty přes silnou vrstvu dřevěného uhlí, díky čemuž dosahují specifického chuťového profilu.

Facundo NEO ze stejnojmenné prémiové řady, nesoucí název po zakladateli značky s netopýrem v logu, je směs rumů stařených po dobu až osmi let. Po uzrání jsou rumy vyčištěny přes dřevěné uhlí, čímž dosáhnou nádherné stříbrné barvy. NEO se hodí nejen do luxusních koktejlů na bázi bílého rumu, ale vynikající je i samotný na velké kostce ledu. Je to nádherně vyvážený rum s tóny banánu, mandlí a čerstvě posekané trávy. 

Ochutnejte NEO i vy co nejdříve. Po vyprodání zásob již žádná další šance nebude. A že zásoby půjdou rychle dolů je jasné, neboť pro evropský trh bylo uvolněno pouze 10 000 lahví napříč celou kolekcí. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rum
Balení: Dárková tuba
Kolekce: Facundo
Objem alkoholu: 40%
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: Bacardi
Země původu: Portoriko
Položka byla vyprodána…
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Neo 13.2.2019 14:02
Miluju koktejly, rád je připravuju pro kamarády a společně soutěžíme kdo udělá lepší. Tak jsem koupil tento rum a věřte nebo ne, koktejly to opravdu povzneslo o stupeň výš. Navíc se tenhle rum dá pít krásně i samotný. Prostě klobouk dolů. Doporučuju
Odpovědět