Hendrick's Gin 41,4% 0,7 + curler na okurku

810 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Unikátní skotský Hendrick's gin odlišující se od všech ostatních ginů pro svojí nezaměnitelnou chuť v originálním balení s aparátem na zdobení okurky Hendrick's cucumber curler.

Ozdobte si svůj drink pomocí tohoto šikovného aparátu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní směs bylin a přírodních ingrediencí je do ginu Hendrick´s zakomponována v průběhu destilačního procesu. Hlavní ingredience jako jalovec, koriandr a citrusy jsou doplněny o esenciální oleje vylisované z okvětních lístků růží. Vše je doplněno o okurku, která je ve výrobním procesu Hendrick´s ginu nesmírně důležitá a podtrhává tak celkový styl tohoto moderního ginu.

Gin vzniká vylouhováním přírodních esencí a bylin ve  dvou druzích destilátů vypálených ve dvou odlišných destilačních kotlích. Chuť Hendrick's ginu je tak velmi specifická a odlišná od ostatních ginů. V první řadě je velice jemná a jsou v ní patrné zejména tóny citrusů, růží a salátové okurky. Právě salátová okurka by v žádném drinku obsahující Hendrick's gin neměla chybět. Podtrhuje totiž méně patrné tóny, které díky této ingredienci vystoupí do popředí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HENDRICK'S Gin
Balení: Dárkový box s curlerem
Objem alkoholu: 41,4%
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: William Grant & Sons
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: