Johnnie Walker Blue Label

Akce
3 690 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2021

Blue label je tím nejlepší z produkce Johnnie Walker. Vzniká ve vzácných sudech a náleží mu zaslouženě místo v absolutní špičce mezi míchanými whisky na světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V roce 1867 stvořil syn Johna Walkera Alexandr svůj nezaměnitelný blend Old Highland Whisky, ve kterém smísil nejlepší whisky ze všech koutů Skotska a dal tak vzniknout pozdější legendě. Bylo to mistrovské dílo reprezentující blending ve své vrcholné podobě. Blue Label je tak nástupcem této legendy a skutečným mistrovským dílem.

Johnnie Walker Blue Label má bohatou chuť, která je silná, ale zároveň sametově jemná. Bohatá medová sladkost se vyvíjí společně s tóny pepře a sušeného ovoce. Vše postupně přechází do nekonečně dlouhého závěru s lehkými tóny kouře.
   
Je to dokonalý blend nejvzácnějších skotských whisky. Pouze jeden z deseti tisíců sudů má dostatečnou kvalitu, aby v něm mohl zrát Blue Label a jen těžko pak lze hledat whisky s podobnými senzorickými vlastnostmi

Tradičně vítězí v mnoha prestižních soutěžích, namátkou šest prvenství v Le Mond Selection Grand Gold a tři Double Gold v San Francisco World Spirits Competition. Je to zkrátka mimořádná whisky pro mimořádné příležitosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: JOHNNIE WALKER Blended Whisky
Objem alkoholu: 40%
Obsah láhve: 0,7 l
Stáří: 60 let
Výrobce: Johnnie Walker
Země původu: Skotsko
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora 9.3.2015 20:12
Vhisky super,lahodná a vhodná jako dárek. Akorát škoda, že po dodání nebyla krabička vyložena látkou, jako zde na obrázku, ale byla to pouze krabička zevnitř šedá. Chybějící látka ubrala 30% ze vzhledu dárkového balení :-( Škoda no........, Ale jinak dárek to bude pěkný a chybějící látkové vyložení krabičky naštěstí na chuti nic nezmění.
Odpovědět