O nás

Na počátku našeho podnikání byla jednoduchá myšlenka. Vždy jsme rádi trávili čas s přáteli u dobrého jídla a pití. Sklenku dobrého nápoje jsme postupně přestali vnímat jen jako prostředek rychlého rozptýlení, ale s přibývajícími léty a zkušenostmi i jako jedinečný otisk přírody, lidské píle, umu a historie. A jelikož jsme se často potýkali s tím, jak se rychle a snadno dostat ke kvalitnímu a dobře vybranému sortimentu, byli jsme už jen malý krok od založení vlastního podniku.


Internetový obchod Espirits je ryze českou společností založenou na počátku roku 2014. Zaměřujeme se na prodej pečlivě vybraných prémiových destilátů, zejména pak skotských whisky, francouzských koňaků, karibských rumů a mnoha dalších. Jelikož víme, jak nesnadné je se v tomto světě dobře zorientovat, neustále se vzděláváme, abychom rovněž dovedli s výběrem poradit. V neposlední řadě se pak snažíme zboží rychle a spolehlivě doručovat, jelikož jsme si vědomi, že je to pro naše zákazníky jedna z klíčových věcí.


Naučili jsme se spoustu věcí. Umíme dnes doručit stoletý koňak na malý ostrov v Tichém oceánu nebo o půlnoci zabalit dárky pro zaměstnance velké firmy a ještě jim na sklenku vyrýt Krásné svátky. Přesto stále přistupujeme s péčí a respektem ke každé další objednávce tak, abychom udělali radost i Vám.

 

 

 

glass_cognac_espirits