Richard Hennessy 0,7 l

Akce
82 325 Kč
2 dny
Můžeme doručit do:
21.10.2021

Prestižní cognac s více než stovkou výjimečných eaux-de-vie ve stáří až přes dvě stě let. Pro ty největší odborníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Richard Hennessy je cognac stvořený pro znalce, kteří si dokáží vychutnat a ocenit ty nejlepší cognacy na světě. Tento unikátní cognac  v sobě snoubí dvousetletou historii výroby, znalosti a odbornost Maison Hennessy. Eaux-de-vie použity v tomto cognacu  jsou ty nejvzácnější, které májí ve sklepích Maison Hennessy k dispozici. Dohromady tvoří mimořádný blend uložený v ručně foukané a individuálně číslované karafě. Každý kousek ja tak cenný oroginál.

Richard Hennessy má krásnou jantarovou barvu, hlubokou a teplou, která sama o sobě předpovídá nepopiratelnou sílu destilátu. Aroma zaplní nosní dírky delikátními tóny květin, koření, muškátového oříšku a fenyklu. Síla a hloubka aroma se následně opakuje v ústech, kde koření (hlavně pak pepř) hraje klíčovou doplňující roli. Hlavní směr pak udávají kůže, oříšky a kandované ovoce. Celkový dojem je pak velmi bohatý a komplexní.

Je to zkrátka výsledek dokonalosti získané dlouhými desetiletími výroby a jeden z nejlepších cognaců, které jsou k dostání.

Doplňkové parametry

Kategorie: DÁRKOVÁ BALENÍ KOŇAK
Balení: Luxusní dřevěná kazeta
Objem alkoholu: 40%
Oblast: Cognac
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: Hennessy
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: