ARCANE rum

Karibský ostrov Mauritius (Mauricius), to není jen turistický ráj a světoznámá modrá známka, ale je to především ideální místo pro pěstování cukrové třtiny. A kde se pěstuje kvalitní cukrová třtina, musí se logicky vyrábět i prvotřídní rum. Nejinak je tomu i zde. Prémiové karibské rumy Arcane jsou ztělesněním toho co dělá rum rumem.

#ShowMore#

Všechny rumy z produkce Arcane jsou tzv. agricole. Agricole rumy jsou rumy, které se vyrábějí pouze ze šťávy z cukrové třtiny a nikoliv z melasy. Ze všech rumů tvoří rumy agricole pouze okolo 20 %. A právě v Arcane věří, že pouze rum z třtinové šťávy si může zachovat všechny lahodné aroma, která v sobě cukrová třtina má. My jim rozhodně dáváme za pravdu.

Vyzkoušejte agricole rum z karibského ostrova Mauritius a vychutnejte si prvotřídní destilát v jeho nejčistší podobě. Ať už se rozhodnete pro Arcane 12 Years Old Extra Aroma anebo Arcane Dellicatissime, rozhodně litovat nebudete. Chcete-li potěšit milovníka rumů originálním dárkem, rumy Arcane jsou tím pravým řešením. 

 rum arcane logo