AUSTRIAN EMPIRE NAVY rum

Nejprodávanější

1 položek celkem

Rumy značky Austrian Empire Navy Rum vyrábí britská palírna Albert Michler Distillery. Pod touto značkou se ukrývají 4 různé rumy, které ztvárnili světově uznávaní master blendeři z Dominikánské republiky a Barbádosu.

Rumy Austrian Empire Navy jsou vyráběny v malých várkách (tzv. small batch rum) a k jejich výrobě se používají vyzrálé karibské rumy z ručně vybraných sudů. Každý z těchto sudů pak dodává výslednému blendu svou unikátní chuť a charakteristiku. Pro prvotní zrání použitých rumů byly použity sudy, ve kterých dříve zrál např. bourbon, sherry, portské anebo skotská single malt whisky.  Jednotlivé sudy jsou míseny dohromady tzv. systémem Solera a vytváří tak nezaměnitelnou chuť rumů Austrian Empire Navy.  

Ochutnejte Austrian Empire Navy Rum Reserva 1863 či neméně osobitý osmnáctiletý Austrian Empire Navy Rum 18 Years Old. Anebo dejte přednost starším bráškům v podobě Austrian Empire Navy Rum Solera 21 Years Old nebo Austrian Empire Navy Rum Solera 25 Years Old. Rozhodně chybu neuděláte.

Ikdyž jsou rumy této značky méně známé, neměly by chybět v hledáčků všech milovníků karibských rumů. Tradice a věhlas palírny Albert Michler je zárukou nevšedního zážitku. 

Albert-michler-rum-logo