Diplomatico Reserva Exclusiva 12 Years Old 40% 0,7 l

1 130 Kč
2 dny
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Položka byla vyprodána…

Vyvážená směs zrající po dobu  až 12 let a jeden z nejpopulárnějších a nejoceňovanějších světových rumů posledních let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diplomatico Reserva Exclusiva je elegantní a komplexní rum pečlivě vyráběný z té nejkvalitnější cukrové třtiny. Je destilovaný v historických měděných kotlích a stařen v malých dubových sudech po dobu až dvanácti let. Tak jako všechny rumy Diplomatico, je i Reserva Exclusiva sladký rum s ovocnými tóny. Exclusiva je zároveň koncentrovanější a intenzivnější než její mladší sourozenci Reserva a Aňejo

Má velmi charakteristické aroma, díky kterému ho poznáte na první přivonění. Připomíná ovocný koláč, rumovo rozinkovou zmrzlinu, kakao, sušený zázvor, skořici a hřebíček. To vše postupně přejde k pečeným banánům s náznaky toffee, vanilce a končí pak perníkem a pomerančovou kůrou. Na patře ucítíte čokoládovou polevu a sladké toffee spolu s tropickým ovocem. Velmi hluboká a plná chuť, skoro až návyková.

Díky skloubení unikátní chuti a excelentní rovnováhy je oblíben milovníky a znalci rumů po celém světě a hodí se výlučně k pomalému popíjení bez dalších přísad. Díky získaným oceněním a přijatelné ceně lze s klidným srdcem říct, že Reserva Exclusiva je jeden z nejlepších rumů ve své kategorii.

Vyrábí se v destilerii Destilerias Unidas, založené roku 1959 v blízkosti městečka La Miel ležícího severovýchodně od And. Právě díky klimatickým podmínkám, kvalitní cukrové třtině z okolí haciendy Saruro a přírodně filtrované vody, jsou rumy Diplomatico vyhledávaným artiklem po celém světě. 

K dodání je v dárkové tubě.  
 

Doplňkové parametry

Kategorie: DIPLOMATICO rum
Balení: Tuba
Objem alkoholu: 40%
Obsah láhve: 0,7 l
Stáří: 12 let
Výrobce: Destilerias Unidas S.A
Země původu: Venezuela
Položka byla vyprodána…