MILLONARIO rum

Ron Millonario se v Peru oficiálně vyrábí od roku 1950. Již dříve však skupina farmářů a obchodníků s cukrovou třtinou založila malé osídlení, kde postupně začali experimentovat s produkcí karibského rumu. Cena konečného výrobku však byla vyšší, než aby jej sami mohli běžně konzumovat, proto mu říkali "por los millonarios". Značku Millonario oživil v roce 2004 Fabio Rossi a od té doby patří do portfolia firmy Rossi & Rossi. Pod křídly této firmy se z rumu Millonario stal jeden z nejlepších světových rumů a od té doby sklízí jedno prestižní ocenění za druhým.

#ShowMore#

Nejmladším zástupcem rodiny je Millonario 10 Years Old, který byl speciálně vytvořený k desátému výročí novodobé historie značky. Za ochutnávku bezesporu stojí Ron Millonario 15 Years Old Reserva Especial v originální opletené lahvi. Anebo vyzkoušejte vlajkovou loď palírny v podobě Ron Millonario XO. Rumy Millonario vynikají unikátně vyváženou chutí. V očích svých příznivců zpravidla nemají žádnou konkurenci. S ohledem na charakter výroby je však třeba počítat s tím, že každoroční produkce není neomezená.

Shánáte-li ten ideální dárek jak pro muže tak pro ženy, rum Ron Millonario je určitě tou správnou volbou, který potěší každého fanouška karibských rumů.

RonMillonarioLogo

2 položek celkem

Cena

10991380
110991380

Značky

Položek k zobrazení: 2