MILLONARIO rum

Nejprodávanější

rum millonario xo
2 535 Kč
Millonario XO
Akce
3 dny
MLNRXO
Původně: 2 535 Kč
2 090 Kč
rum millonario 10yo giftbox
 
994 Kč
Detail
rum millonario solera 15 yo reserva especial
1 318 Kč
Původně: 1 318 Kč
1 191 Kč
Detail
3 položek celkem
rum millonario 10yo giftbox
994 Kč

Jemný rum vytvořený k oslavě desetiletého výročí peruánských rumů Millonario. Nádherný a svěží...

MLNR10
rum millonario solera 15 yo reserva especial
Akce
1 318 Kč
1 191 Kč

Patnáctiletý peruánský hnědý rum pyšnící se řadou významných ocenění a dodávaný v unikátní...

MLNR15
rum millonario xo
Akce
2 535 Kč
2 090 Kč

Luxusní peruánský rum zrající po dobu až 20 let a vyrýběný v limitovaném množství 6000 lahví ročně

MLNRXO

Ron Millonario se v Peru oficiálně vyrábí od roku 1950. Již dříve však skupina farmářů a obchodníků s cukrovou třtinou založila malé osídlení, kde postupně začali experimentovat s produkcí karibského rumu. Cena konečného výrobku však byla vyšší, než aby jej sami mohli běžně konzumovat, proto mu říkali "por los millonarios". Značku Millonario oživil v roce 2004 Fabio Rossi a od té doby patří do portfolia firmy Rossi & Rossi. Pod křídly této firmy se z rumu Millonario stal jeden z nejlepších světových rumů a od té doby sklízí jedno prestižní ocenění za druhým.

#ShowMore#

Nejmladším zástupcem rodiny je Millonario 10 Years Old, který byl speciálně vytvořený k desátému výročí novodobé historie značky. Za ochutnávku bezesporu stojí Ron Millonario 15 Years Old Reserva Especial v originální opletené lahvi. Anebo vyzkoušejte vlajkovou loď palírny v podobě Ron Millonario XO. Rumy Millonario vynikají unikátně vyváženou chutí. V očích svých příznivců zpravidla nemají žádnou konkurenci. S ohledem na charakter výroby je však třeba počítat s tím, že každoroční produkce není neomezená.

Shánáte-li ten ideální dárek jak pro muže tak pro ženy, rum Ron Millonario je určitě tou správnou volbou, který potěší každého fanouška karibských rumů.

RonMillonarioLogo