REMI LANDIER koňak

7 položek celkem

Cena

109024500
1109024500

Značky

Položek k zobrazení: 7

Koňaky Rémi Landier zastupují relativně novou skupinu výrobců tradiční francouzské brandy z oblasti města Cognac. Ikdyž historie výroby vína na farmě rodiny Landier se datuje až k roku 1890, koňak se zde začal vyrábět až v roce 1973, kdy synové Remi Landiera tuto, po svém otci pojmenovanou, značku zaregistrovali. Od té doby si na silně konkurenčním trhu vybudovali slušné postavení. Iikdyž se stále jedná spíše o menší a ve světe méně známou značku, rozhodně by koňaky Rémi Landier neměly uniknout hledáčku žádného opravdového milovníka koňaků. Původ révy, tradiční způsob výroby a neutichající rodinné nadšení, to jsou hlavní faktory toho, proč jsou koňaky Rémi Landier stále více vyhledávaným zbožím.

#ShowMore#

Ideální a nenákladnou sondou do produkce Rémi Landier jsou bezesporu Rémi Landier VS a Rémi Landier VSOP. Oba dva nejmladší zástupci rodinného vinařství jsou ideální jak samotní, tak i v kombinaci s dalšími ingrediencemi v podobě Vámi oblíbeného koktejlu. Rémi Landier Vieille Reserve je potom 15 letý koňak nádherně sestavený, jemný a připravený potešit Vaše chuťové pohárky. Kategorii XO a Extra zde zastupují Remi Landier XO a Remi Landier Extra. Jedná se o unikátní blendy mimořádně povedených eaux-de-vie, které v sobě snoubí hlubokou intenzitu, jemnost a typický styl dómu. . Luxusní díla z nejstarších eaux-de-vie , které v rodiném sklepě zrají, reprezentují Remi Landier Grande Champagne a Remi Landier Cristal - Extra. Vzhledem ke svému stáří, limitovanému množství a hlavně nesporné kvalitě jsou tyto koňaky jak ideální investiční příležitostí, tak i vhodným dárkem pro každého koňakového nadšence. 

 

remi-landier-logo

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení