ARDBEG Single Malt Whisky

Core range, neboli hlavní kolekci, tvoří Ardbeg 10 Years OldArdbeg Uigeadail a Ardbeg Corryvreckan. Desetiletý Ardbeg je na Espirits k dostání taky ve dvou dárkových provedeních. Řada Ardbeg Quadrant je dodávaná v masivní plechové dóze s miniaturou. Ardbeg Exploration Pack, jak již samotný název napovídá, je "průzkumnické" balení, kde v dárkové kazetě naleznete kromě desetiletého Ardbegu i jeho dva starší sourozence v miniaturách. Tedy tři druhy kouřové whisky Ardbeg v jediném dárkovém balení.

 #ShowMore#

Palírna Ardbeg leží na ostrově Islay a jako většina zdejších single malt whisky, je i skotská whisky Ardbeg známá svým silně rašelinným charakterem. Palírna leží přímo na pobřeží oceánu v malebné krajině. Dnes patří Ardbeg do porfolia společnosti Louis Vuitton Möet Hennessy. Spolu s Ardbegem tvoří rodinu LVMH i další legendární značky jako např. Glenmorangie anebo Hennessy.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv single malt z dílny palírny Ardbeg, litovat rozhodně nebudete. Každý doušek Vás přenese na pobřeží k oceánu, kde tato výjimečná scotch whisky zraje. Nejlépe si tyto destiláty pak vychutnáte například z těchto luxusních sklenic na whisky.

ardberg_range

5 položek celkem

Cena

2092490
12092490

Značky

Položek k zobrazení: 5
wisky ardbeg wee beastie
1 230 Kč
ADGWB
whisky ardbeg an oa espirits.cz
1 495 Kč
ADGAO
skotska single malt whisky ardbeg uigedail giftbox
2 090 Kč
ADGUL07
skotska single malt whisky ardbeg corryvreckan giftbox
2 490 Kč
ADGCN