DICTADOR rum

Kolumbijské rumy Dictador patří mezi nejvyhledávanější značky a posbíraly nespočet ocenění. Vyznačují se unikátní chutí a typicky tvarovanou elegantní lahví. Sháníte originální dárek pro své blízké? Rumy Dictador jsou ideální volbou.

#ShowMore#

Jméno rumu Dictador je inspirováno legendou o člověku, který do Kolumbie přišel vybírat daně pro Španělsko. Jakmile ale ochutnal zdejší rum, okamžitě mu propadl a stal se jedním z nejvýznamnějších obchodníků s cukrovou třtinou. Počínal si natolik suverénně, že se mu zde začalo říkat právě "Dictador". Roku 1913, tedy180 let poté, jeden z jeho potomků zakládá Destilería Colombiana. Se stejnou péčí, s jakou zkoumal tuto legendu, studoval rovněž tehdejší receptury a způsob výroby tak, aby stvořil jeden z nejlepších rumů na světě.

Dnes, o 100 let později, jsou rumy Dictador považovány za jedny z nejlepších rumů na světě. Vyzkoušejte dvanáctiletý rum Dictador 12 Years Old anebo jeho dvacetiletou variaci Dictador 20 Years Old. Pro ty kdo mají raději rumy s výrazným kávovým aroma je zde Dictador 100 Month Aged Cafe Rum.

Vyberete-li si jakéhokoliv Dictádora, budete nadmíru spokojeni stejně jako miliony lidí po celém světě. 

 

dictador_logo

3 položek celkem

Cena

9302499
19302499

Značky

Položek k zobrazení: 3
Dictator XO Insolent+box
2 499 Kč
DICXOI