DIPLOMATICO rum

Nejprodávanější

8 položek celkem

Cena

6504985
16504985

Značky

Položek k zobrazení: 8
Diplomatico Reserva Exclusiva 12 Years Old DR12
rum diplomatico mantuano
650 Kč
DM
rum diplomatico single vintage 2005 esprits cz
Novinka
3 080 Kč
DSV05
rum diplomatico planas espirits DPL
Rum diplomatico no1 batch kettle espiritcz
1 600 Kč
DPLMK01

Ve venezuelské palírně Destilerias Unidas si dávají jediný cíl -  z vysoce kvalitních surovin a v unikátních podnebních podmínkách vyrábět pro své příznivce nejlepší rumy na světě. Za 45 let své historie tak již stihli vyprodukovat pestrou škálu rumů vysoce oceňovaných na domácím i mezinárodním trhu. Jakmile jednou člověk Diplomatico ochutná, těžko jim bude splnění jejich cíle upírat.

#ShowMore#

Vlajkovou lodí je bezesporu dvanáctiletý rum Diplomático Reserva Exclusiva, neodmyslitelně spjatý se svou typickou zelenou dárkovou tubou, ve které je dodáván. Kdo chce potěšit své blízké originálním dárkem, pak jistě sáhne po dárkové kazetě s dvěma skleničkami na rum. Chcete-li rum Diplomatico použít do některého z vašich oblíbených koktejlů, potom sáhněte po Diplomatico Mantuano, letošní novince, nahrazující tolik oblíbený rum Diplomatico Reserva. A protože letos Destilerias Unidas na novinkách zrovna nešetří, můžete ochutnat Diplomatico Planas stáčený o úctyhodné síle 47%. Pro opravdové fajnšmekry je zde i kolekce ročníkových rumů nazvaná Vintages anebo špička produkce Diplomatico v podobě Diplomatico Ambassador 14 Years Old. 

Rumy Doplomatico nabízejí mimořádnou kvalitu za stále ještě velmi dostupnou cenu. Ochutnejte i vy rum, který proslavil Venezuelu. 

 Diplomático_range_2