TEELING Whiskey

Irská whiskey přímo ze srdce Dublinu, to je Teeling whiskey. Někteří ji označuji jako netradiční nebo moderní, ale láska k řemeslu a úcta k předkům je v Teelingu hluboce zakořeněná. Coby rodinná palírna byla založena už v roce 1782 a je tak destilérii s nejdelší tradicí v Dublinu. Už od počátku se ale rozhodli, že jejich whiskey bude odlišná. Teeling je mimo jiné jedinečná svým aroma, které získává ze zrání v sudech po rumu a po ochutnání vás očaruje hedvábnou a jemně sladkou chutí. 

#ShowMore#

V roce 1782 založil Walter Teeling malinkou palírnu v industriálním srdci tehdejšího Dublinu. Už v té době se majitel zapřisáhl, že budou vyrábět whiskey jinak. Tuto vizi dnes sdílí i jeho potomci Jack a Stephen, kteří v roce 2015 otevřeli novou Teeling palírnu kousíček od místa, kde stála ta původní. Zajímavostí je, že právě tento podnik je první novou destilérií v Dublinu za posledních 125 let.

Teeling palírna je oddaná přinášet do světa irské whiskey nové a inovativní výrobní postupy i příchutě. I proto pravidělně vyrábí jen malé várky, které nemají obdoby a rozšíří fanouškům chuťové obzory. Díky tomu za pouhých 5 let nasbírala přes 300 mezinárodních ocenění. 

Nepromarněte šanci koupit si takto výjimečnou whiskey, kterou jen tak někdo nemá. Ukáže vám úplně nové chutě, které z běžné irské neznáte.

1 položek celkem

Cena

12001201
112001201

Značky

Položek k zobrazení: 1
whiskey teeling single malt espirits
1 200 Kč
TSM