MACALLAN Single Malt Whisky

8 položek celkem

Cena

15909990
115909990

Značky

Položek k zobrazení: 8

To, co dělá jednosladový Macallan tak typickým, jsou jeho sudy, které si nechávávají vyrábět ve španělském Jerezu. Ještě než jsou ale do palírny dodány, zraje v nich prémiové sherry Gonzales Byass. Macallan dále používá i americké sudy po bourbonu. Díky tomuto výrobnímu procesu je whisky Macallan velice komplexní, plná a obsahuje pro region Speyside tolik typický květinový nádech. Ze sudů dále pochází i barva destilátu. Macallan nikdy svojí scotch whisky nepřibarvuje. 

#ShowMore#

Palírna Macallan byla založena v roce 1824 a od té doby zde vyrábějí jednu z nejlepších single malt whisky na světě. Značka The Macallan se navíc prakticky neustále objevuje na předních místech tzv. Whisky Indexu měřícího nárůst cen světových whisky. Destiláty z této palírny jsou nejvíce vyhledávané sběrateli a investory. Reputace, kterou si Macallan za poslední 4 desetiletí vydobyl je doslova dechberoucí.

Kolekci 1824, která se vyznačuje neuváděním stáří destilátů, reprezentuje The Macallan Amber a The Macallan Sienna. Vyšší řadu, která je zároveň vhodnou investicí, pak představuje The Macallan 12 Years Old Sherry Oak a The Macallan 12 Years Old Fine Oak.  

Kolekce Fine Oak byla v roce 2018 nahrazena sérií Double a Triple Cask. Zrání v sudech po sherry z amerického a evropského dubu reprezentuje The Macallan Gold Double Cask a The Macallan 12 years Old Double Cask. Trojí dozrávání v sudech pak představuje The Macallan 12 Years Old Triple CaskThe Macallan 18 Years Old Triple Cask.

macallan_whisky_lahve_espirits

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení