CHIVAS REGAL Blended Whisky

Nejprodávanější

8 položek celkem

Cena

6403597
16403597

Značky

Položek k zobrazení: 8
blended whisky chivas regal 12 yo giftbox CHVRG12K
chivas regal royal salute 21 box CHVRGRS
Chivas Regal 12 Years Old Karton 40% 1l
795 Kč
CHVRG12K1L
whisky_chivas_regal_12_2_glasses CHVRG12YOG
whisky chivas regal XV gold dárkové balení
Novinka
1 140 Kč
CHVRXV
whisky chivas regal ultis
3 597 Kč
CHVRGU
blended whisky chivas regal extra giftbox
782 Kč
CHVRGE

Dnešním domovem whisky Chivas Regal je palírna Strathisla, historicky nejstarší palírna skotské vysočiny fungující již od roku 1786. Značka Chivas Regal se rodila podobně jako např. Johnnie Walker. Podobně jako John Walker i bratři Chivasové měli svůj obchod kde mj. prodávali jednosladové whisky. A protože lidé v tu dobu chtěli whisky jemnější a stále stejnou, tak ve sklepě svého obchodu experimentovali a míchali různé druhy whisky dohromady. Ve svém úsilí byly úspěšní a jejich whisky se stala velmi oblíbenou a vyhledávanou i za hranicemi Skotska.

#ShowMore#

Zlom přišel zkraje 20. století, kdy si jejich blended whisky Chivas Regal 25 Years Old doslova podmanil New York. Cestu na výsluní zhatila až prohibice. Newyorčané si ale i přes tuto temnou dobu uchovali Chivas Regal v srdcích a jakmile byla zrušena opět svůj oblíbený skotský artikl vyhledali. V tu dobu již existoval Chivas Regal 12 Years Old tak, jak jej známe dnes a ten si opět velmi rychle získal pozornost všech vyznavačů kvalitního alkoholu. Nabídku dále tvoří královský Chivas Regal Royal Salute, dodávaný v nádherných keramických karafách. Stále vyšší oblibě se těší Chivas Regal 18 Years Old, ale i nový přírůstek do rodiny v podobě whisky Chivas Regal Extra. 

Nechte se i vy unést chutí whisky, která si podmanila svět a vychutnejte si whisky, která vzniká v historické palírně Strathisla. Litovat nebudete. 

chivas-regal---whisky-láhve_espirits