GLENFIDDICH Single Malt Whisky

Hlavní řadu tvoří whisky Glenfiddich 12 Years Old v ikonické trojboké zelené lahvi. Tato láhve je zároveň nejprodávanější single malt whisky na světě. Druhým pilířem portfolia je whisky Glenfiddich 15 Years Old, vyhledávaná pro své silné medové tóny. Hlavní trojici pak uzavírá Glenfiddich 18 Years Old. Kategorii sama pro sebe pak tvoří Glenfiddich 21 Years Old, single malt  dozrávající v sudech po karibském rumu a dodávaný v nádherném dárkovém balení. Pro znalce a sběratele je zde pak Glenfiddich 26 Years Old, zářící jako jedna z nejlepších skotských whisky ze Skotska.

#ShowMore# 

Celosvětově proslulá a dnes již legendární palírna Glenfiddich leží v hlavním městě whisky, ve skotském Dufftownu, v údolí řeky Fiddich. Založil ji v roce 1887 William Grant a za pomoci své rodiny ji také sám postavil. Rok na to spatřily světlo světa první kapky destilátu z palírny, která do jisté míry určila takovou podobu whisky, jak ji známe dnes. Není totiž žádným tajemstvím, že v Glenfiddich byli první, kdo začal svou whisky prodávat štítkem single malt skotská whisky. Z nejdříve vysmívaného nápadu se ale zrodil fenomén a dnes je jednosladová whisky symbolem skotské produkce.

Glenfiddich nabízí nepřeberné množství svých single malt whisky ať už přímo, anebo prostřednictvím aukcí. Jejich Glenfiddich 50 Years Old stále drží rekord za nejvyšší prodejní cenu, za kterou kdy byla lahev skotské whisky prodána. Rozhodnete-li se pro koupi jakékoliv láhve z řad whisky Glenfiddich, litovat nebudete. Plnými doušky si vychutnáte kvalitní whisky, která udává směr dnes, stejně jako před lety. 

glenfiddich-whisky-láhve_espirits

2 položek celkem

Cena

159890
1159890

Značky

Položek k zobrazení: 2