DOS MADERAS rum

Rumy Dos Maderas vznikají jako směs nejlepších karibských rumů pocházejících z Barbadosu a Guayany. Rumy z Barbadosu dodávají jemnost a vytříbený buket, rumy z Guayany naproti tomu výrazné tělo. Výsledný blend zraje nejprve v dubových sudech v Karibiku a poté je převezen do Španělska. Ve Španělsku dozrává ještě několik let v jednom z největších evropských vinařství Williams Humbert ve městě Jerez. A právě z tohoto vinařství jsou i sudy po prvotřídních sherry Dos Cortados a Don Guido, ve kterých fortifikované víno zrálo minimálně 20 let. Jedinečný způsob dvojího zrání dodává rumu Dos Maderas nezaměnitelnou paletu chutí a vůní. Kombinuje v sobě jak jemnost a vyváženost, tak výrazný chuťový zážitek plný exotických ovocných tónů.

#ShowMore#

Do kolekce rumů Dos Maderas patří nejmladší Dos Maderas 5+3, dozrávající v sudech po sherry Dos Cortados 3 roky.  Dos Maderas PX je druhým zástupcem této kolekce. Oproti rumu Dos Maderas 5+3, zraje ještě další dva roky v sudech po sherry Don Guido, což mu dává neobyčejný, až koňakový buket. Tento nejprodávanější rum značky je k dostání v mnoha variantách. Jako degustační sada se čtyrmi miniaturami, se skleničkami anebo s dvěma většími lahvičkami prémiového sherry. Nejstarším členem rodiny je pak Dos Maderas Luxus. Tento vskutku skvostný rum zrál v Karibiku plných deset let a dalších pět let strávil v sudech po sherry Don Guido. Je to mimořádný rum tolik oblíbený mezi fanoušky luxusního alkoholu.

Ať už si vyberete cokoliv z kolekce Dos Maderas, zklamaní rozhodně nebudete. I když se jedná o méně známou značku, svou kvalitou předčí i většinu známých výrobců. 

dos-maderas_range

7 položek celkem

Cena

8803699
18803699

Značky

Položek k zobrazení: 7