LAPHROAIG Single Malt Whisky

Nejprodávanější

skotska single malt whisky laphroaig quarter cask giftbox
 
995 Kč
skotska single malt whisky laphroaig 10 yo giftbox
 
980 Kč
skotska single malt whisky laphroaig select giftbox
 
749 Kč
whisky laphroaig select 2 glases espirits cz
 
1 170 Kč
skotska single malt whisky laphroaig triple wood giftbox
 
1 225 Kč
5 položek celkem

Cena

7491225
17491225

Značky

Položek k zobrazení: 5
skotska single malt whisky laphroaig quarter cask giftbox
995 Kč
LPGQC
skotska single malt whisky laphroaig 10 yo giftbox
980 Kč
LPG10YO07
skotska single malt whisky laphroaig select giftbox
749 Kč
LPHS

Whisky Laphroaig je hrdým reprezentantem klasické kouřové whisky z ostrova Islay. Její osobitý nakouřený styl je to, proč je tolik vyhledávána. Palírna byla založena v roce 1815 v Port Ellen a v roce 1994 ji princ Charles udělil pečeť dodavatele pro královskou rodinu. Je totiž obecně známo, že patnáctiletý Laphroaig je jeho oblíbená single malt skotská whisky.

#ShowMore#

V Laphroaig se skutečně snaží využívat všechny možné druhy a velikosti sudů k dosažení požadovaného výsledku. Hlavním stavebním kamenem produktové řady je hojně oceňovaná jednodruhová whisky Laphroaig 10 Years Old.  Kdysi standardní způsob zrání v menších sudech reprezentuje Laphroaig Quarter Cask, který je oproti desetileté verzi jemnější a sametovější. Rovnou tři druhy sudů byly použity pro výrobu scotch whisky Laphroaig Triple WoodLaphroaig Select  je pak uníkátní single malt whisky složená z různých druhů sudů, které vybrali sami fanoušci této palírny a master blender pak dokonal výsledný skvost. Nesjtarší zástupcem rodiny je pak Laphroaig 25 Years Old, limitovaná serie v luxusní dřevěné krabičce, které se ročně vyrobí jen několik tisíc lahví. 

Při koupi jakékoliv whisky Laphroaig máte jistotu, že dostanete přesně to, co dělá skotskou whisky z Islay tolik unikátní. Navíc v každé tubě najdete unikátní poukaz na kousek půdy na stráni za palírnou, díky čemuž můžete i Vy vlastnit kus této "posvátné" země. 

Laphroaig_range