BEEFEATER Gin

Lahev se strážným v červené uniformě dnes pozná už asi každý. Gin Beefeater je díky své svěží chuti s typickou vůní jalovce tou nejoblíbenější značkou London dry ginů a právem si vysloužil stálé místo na policích všech barů.

#ShowMore#

Historie Beefeateru sahá až do 19. století, kdy James Burrough zakoupil palírnu v londýnské čtvrti Chelsea. James nejdříve navázal na tradici předešlých majitelů, ale brzy začal experimentovat s novými giny jako byl Ye Old Chelsea, James Burrough London Dry nebo Old Tom Styles. I když tehdejší palírna slavila úspěchy s novými lahvemi a neustále se rozšiřujícím portfoliem, James Burrough neusnul na vavřínech a neustále zkoušel nové recepty i výrobní postupy. V závěru století objevil nevídanou kombinaci bylinek, ze které vznikl ten nejlepší gin na světě. Nový gin Beefeater si ihned všichni oblíbili a stal se "vlajkovou lodí" palírny, což se dodnes nezměnilo. 

Oblíbenost Beefeateru je i dnes neuvěřitelná, což dosvědčuje mimo jiné to, že každý rok palírna získává mnoho ocenění. S touto ginovou klasikou tak nemůžete nikdy šlápnout vedle a patří mezi velice oblíbené dárky pro všechny fanoušky ginu.

3 položek celkem

Cena

69540
169540

Značky

Položek k zobrazení: 3