BEEFEATER Gin

Nejprodávanější

6 položek celkem

Cena

439497
1439497

Značky

Položek k zobrazení: 6
gin beefeater pink strawberry 1L
497 Kč
GBPS1L
gin beefeater blood orange
444 Kč
GBBO1L
gin beefeater original glass
470 Kč
GBG
gin beefeater original 1l
439 Kč
GB1L

Lahev se strážným v červené uniformě dnes pozná už asi každý. Gin Beefeater je díky své svěží chuti s typickou vůní jalovce tou nejoblíbenější značkou London dry ginů a právem si vysloužil stálé místo na policích všech barů.

#ShowMore#

Historie Beefeateru sahá až do 19. století, kdy James Burrough zakoupil palírnu v londýnské čtvrti Chelsea. James nejdříve navázal na tradici předešlých majitelů, ale brzy začal experimentovat s novými giny jako byl Ye Old Chelsea, James Burrough London Dry nebo Old Tom Styles. I když tehdejší palírna slavila úspěchy s novými lahvemi a neustále se rozšiřujícím portfoliem, James Burrough neusnul na vavřínech a neustále zkoušel nové recepty i výrobní postupy. V závěru století objevil nevídanou kombinaci bylinek, ze které vznikl ten nejlepší gin na světě. Nový gin Beefeater si ihned všichni oblíbili a stal se "vlajkovou lodí" palírny, což se dodnes nezměnilo. 

Oblíbenost Beefeateru je i dnes neuvěřitelná, což dosvědčuje mimo jiné to, že každý rok palírna získává mnoho ocenění. S touto ginovou klasikou tak nemůžete nikdy šlápnout vedle a patří mezi velice oblíbené dárky pro všechny fanoušky ginu.