ROKU Gin

Dokonalý japonský gin? Ano, i to je možné. Gin Roku pochází z palírny Suntory, která je světoznámá díky své whisky. To však neznamená, že by nedovedla k dokonalosti další anglický skvost. Roku je luxusní gin s jedinečnou chutí, která je ozvláštněna japonskými ingrediencemi. 

#ShowMore#

Číslo šest se v japonštině řekne "roku", což poukazuje na šest tradičních přísad, které dělají tento gin tak výborným. Protože značka Suntora dbá na propojení lidí s přírodou a potrpí si na symboliku, tak i tyto pečlivě vybrané ingredience mají svůj smysl. Přidávané listy a květy sakury připomínají jaro, léto symbolizují čajové lístky gyokuro a sencha, podzim zastupuje japonský pepř Sansho a zimu představuje ovoce yuzu. Dále v ginu najdete klasické přísady jako je andělika, citrusová kůra, semínka koriandu nebo skořice.

Roku gin doporučujeme díky jeho unikátní chuti vychutnávat samotný s ledem, ale i ve spojení s tonicem si užijete jeho jedinečnost. Pokud sháníte překvapení pro fanouška ginu, tak je Roku to pravé, protože už jen jeho lahev je dokonalost sama.