OPIHR Gin

1 položek celkem

Cena

989990
1989990

Značky

Položek k zobrazení: 1

Anglické giny Opihr v sobě ukrývají nečekané kombinace chutí i vůní, které vás přenesou do Orientu. Ručně sbírané exotické ingredience mají původ v Indonésii, Indii nebo Maroku a po pečlivé výrobě tvoří dokonalou harmonii, kterou nenajdete v žádných jiných ginech. 

#ShowMore#

Opihr je legendární region z doby krále Šalomouna, který proslul díky svému bohatství. Právě tato oblast pravidelně krále obdarovávala vozy plnými zlata, stříbra a koření. Předpokládá se, že se nacházela někde poblíž jedné z největších starověkých obchodních stezek, která sloužila pro převoz koření. Právě z této cesty si anglická palírna vzala inspiraci a legenda o tomto ráji nekonečného bohatství dnes žije alespoň v podobě prvotřídních Opihr ginů.

Exotické giny Opihr si užijete jak samotné, tak v luxusních koktejlech. Doporučujeme vyzkoušet i úplně jednoduché kombinace s nejrůznějšími toniky, kde vás značka Opihr rozhodně nezklame.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení