KURAYOSHI Japonská Whisky

5 položek celkem

Cena

17995099
117995099

Značky

Položek k zobrazení: 5

Japonská whisky zažívá v posledních letech ojedinělý rozmach. Původně se japonští mistři učili výrobě whisky ve Skotsku a právě skotskou whisky je ta japonská velmi ovlivněna. Nebyli by to Japonci, kdyby vše, co dělají, nedovedli k naprosté dokonalosti. A to je i důvodem toho, proč nejprestižnější ocenění ze světových výstav  a rekordy ve výši prodejních cen v aukcích, si poslední desetiletí odvážejí primárně výrobci ze země vycházejícího slunce.

#ShowMore#

Ve světe je nejznámější japonskou whisky Nikka či Karuizawa. Rozhodně však stojí za to  pozornost zaměřit i na méně známe japonské whisky, jakou je Kurayoshi.

Pure Malt whisky Kurayoshi je vyráběna v legendární palírně Matsui, která leží na ostrově Honšú v prefektuře Tottori. Tottori je známá svou nádhernou přírodou. Vždyť celých 14% území tvoří národní parky. A právě křišťálově čistá voda z pohoří Daisen dává zdejší whisky svůj unikátní charakter a mimořádnou kvalitu.   

Kolekce začíná u Kuryaoshi Pure Malt Whisky. Nejmladšího člena rodiny doplňuje stejně starý Kurayoshi Sherry Cask Whisky, která zraje v sudech po sherry. Plných osm let zrání má za sebou Kurayoshi Pure Malt 8 Years Old. O další 4 roky zrání déle má pak za sebou Kurayoshi Pure Malt 12 Years Old. Vrcholem produkce je Kurayoshi Pure Malt 18 Years Old, zrající zatím nejdelší dobu ze všech whisky palírny Matsui

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv whisky Kurayoshi, vězte, že whisky, která se Vám dostane do rukou, patří mezi to nejlepší, co je na trhu k dostání a rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Kurayoshi%20range

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení