KRAKEN rum

2 položek celkem

Cena

590695
1590695

Značky

Položek k zobrazení: 2

Kraken Black Spiced Rum je karibský rum pocházející z Trinidad a Tobago. Vyrábí se od roku 2010 a vyznačuje se svou unikátní a výraznou tmavou barvou. Vzniká mícháním nejlepších tamních karibských rumů s tajnými kořenícími přísadami. Tento stále více oblíbený rum nese své jméno po bájné příšeře, která na otevřeném moři potápěla obchodní lodě.

#ShowMore#

Tou nejznámější potopenou lodí se pak stala ta, jenž vezla dosud největší zásilku karibského rumu z Karibiku do Evropy a z dosud neznámých příčin nikdy nedorazila do cíle. A jak to tak bývá, co není jasně vysvětleno, je opředeno legendami. V tomto případě se zkáza lodi dává za vinu právě této mořské nestvůře, krakatici Kraken

Podle této legendy se po napadení krakaticí sudy s rumem vysypaly na volné moře a padly za oběť Krakenovi. Svým jménem tak vzdává hold této bájné nestvůře. Platí zde, že ten, kdo nerespektuje sílu Krakena, nerespektuje sílu moře. Takže vychutnávejte Krakena s respektem. 

Je to rum velmi silný, bohatý, tmavý a jemný. Dodává se v původní originální lahvi s dvěma  otvory u hrdla lahve. Ty sloužily pro zavěšení lahví na lodích, aby se námořníkům nikam nezakutálely. Rumy Kraken Black Spiced jsou stále oblíbenější pro svou vytříbenou chuť a stále ještě velmi nízkou cenu. Pozvěte i vy k sobě domů bájného Krakena

 

Kraken_Rum_logo

  

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení