Gordon's Premium Pink gin 37,5% 0,7 l

399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Nejprodávanější gin na světě nezůstává pozadu a přichází s prémiovou verzí obohacenou o jahody, maliny a rybíz. Lepší růžový gin do Gin & Tonic nenajdete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gordon's Gin je tou nejprodávanější značkou London dry ginu na světě, která je i náležitě oceňována. Je to i pochopitelné, protože zde gin vyrábí už od roku 1769, takže už stihli pár zkušeností posbírat. I když patří mezi nejstarší značky ginu na světě, tak stále sleduje nové trendy a posouvá je na novou úroveň. 

Přesně takovým případem je moderní růžová verze ginů, kterou v Gordon's rozhodně nepodcenili. Gordon's Premium Pink v sobě skrývá tradiční postup trojité destilace i klasické ingredience jako jalovcové bobulky, semínka koriandru, kořeny anděliky a kosatce, lékořici, pomeranče a citronovou kůru. Změna ale je v bonusových 3 ingrediencích, kterými jsou vedle jahod i maliny a pikantnější červený rybíz. 

Díky skvěle vyvážené chuti si tento gin vychutnáte samotný, ale určitě doporučujeme ho vyzkoušet v klasickém Gin & Tonic, který vám posune na úplně jinou úroveň.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: GORDON'S Gin
Balení: holá láhev
Objem alkoholu: 37,5%
Obsah láhve: 1 l
Země původu: Anglie