Jacopo Poli Grappa di Sassicaia 40% 0,7 l

1 999 Kč
2 dny
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Položka byla vyprodána…

Specialita palírny Jacopo Poli, grappa dozrávající v sudech po víně legendárního vinařství Sassiciana.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grappa  di Sassicaia je výsledkem spojení slavného vinařství Sassicaia a legendární palírny Poli. A že je to spojení unikátní a naprosto harmonické, o tom není třeba vést debaty. Ostatně vyzkoušejte tuto neobyčejnou grappu a přesvěčte se sami.

Tradiční italská palírna Poli byla založena v roce 1898 v srdci regionu Veneto. Do dnešní doby zde používají původní destilační kotle zahřívané párou. K výrobě grappy se používají prvotřídní a hlavně čerstvé matoliny od místních vinařů, díky čemuž dosahuje výsledný destilát prvotřídní kvality. Portfolio destilátů od Jacopo Poli je v dnešní době velmi široké a obsahuje nejen grappu všeho druhu a stáří, ale i ovocné brandy a likéry. Důraz na rodinnou tradici a úcta k zákazníkovi jsou zárukou kvality a spokojenosti a důvodem, proč se zákazníci rádi vracejí o destilátům Poli. .  

Grappa di Sassicaia vzniká destilací matolin odrůd Cabernet Franc a Cabernet Sauvignon. Destilace probíhá v malých várkách v klasických starých destilačních kotlích zahřívaných párou. Výsledný destilát následně zraje v dubových sudech a poslední půlrok pak v sudech po víně právě z legendárního vinařství Sassicaia. Je to plná  a majestátní grappa, která zaujme každého milovníka této italské pálenky. Doporučená teplota podávání je 18° C a nejlépe si ji vychutnáte z tulipánové sklenky po výtečném jídle.   

Grappa je dodávaná v tmavé lahvi s vysokým hrdlem, která je ukryta v plechové dárkové dóze.   

Doplňkové parametry

Kategorie: Jacopo Poli
Balení: Tuba
Druh: Grappa
Objem alkoholu: 40%
Obsah láhve: 0,5 l
Výrobce: Jacopo Poli
Země původu: Itálie
Položka byla vyprodána…