Hennessy XO 40% 0,7 l

3 890 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vlajková loď tradičního výrobce francouzských cognaců. Extra old, extra zážitek pro všechny milovníky tohoto luxusního alkoholu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cognac Hennessy XO vznikl roku 1870 kdy jej Maurice Hennessy stvořil pro okruh svých přátel a ihned jím přepsal historii. Byl to prakticky úplně nový styl cognacu: komplexní, bohatý a výrazný. Je to blend 100 vybraných eaux-de-vie z nichž nejvzácnější zrály až po dobu 30 let, což dává výsledné směsi unikátní robustnost, do té doby u cognaců neznámou.Vzhledem ke stáří použitých eaux-de-vie jej Maurice Hennessy pojmenoval extra old, z čehož vznikla dodnes používaná zkratka X.O. 
 

Má intenzivně hlubokou jantarovou barvu což už samo o sobě svědčí o jeho síle. Aroma je výrazně ovocné. V chuti převládá kandované ovoce
s lehkými kakaovými tóny.Závěr je jak se patří dlouhý a jemně hřejivý.

Je to cognac, který si opravdu užijete. Nejlépe jej konzumujte výhradně čistý a ideálně pak s doutníkem a tabulkou hořké čokolády.

Doplňkové parametry

Kategorie: HENNESSY koňak
Balení: Dárkový box
Objem alkoholu: 40%
Oblast: Cognac
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: Hennessy
Země původu: Francie
Položka byla vyprodána…

Hennessy X.O.

Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora XO 14.9.2014 17:35
Opravdu vynikající věc. Koupil jsme jí tátovi k 50. narozeninám a naštěstí to hned otevřel, takže jsem měl možnost i ochutnat a musím říct, že jsem nic moc lepšího nepil.
Odpovědět