Janneau Napoleon 40% 0,7 l

890 Kč
2 dny
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Položka byla vyprodána…

Armagnac tvořený z těch nejjemnějších eaux-de-vie, které ve sklepích vinařství Janneau zrají. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Janneau Napoleon je směsí armagnaců zrajících odděleně po dobu 10 až 12 let v sudech z limousinského dubu. Po celou dobu zrání jsou jednotlivé složky bedlivě sledovány a do závěrečného blendování jsou puštěny pouze ty nejjemnější z nich. Výsledkem dlouhého zrání je pak Armagnac plné zlaté barvy s komplexním aroma s tóny vanilky, sladkého dřeva a sušených švestek.  Chuť je plná a jemná s tóny sušených švestek, vanilky a ovoce.  Napoleon je mírně aromatičtější, sladší a tmavší než Janneau VSOP.

K výrobě Janneau Napoleon se používají odrůdy Ugni Blanc a Baco pocházející z hlavních vinařských regionů s apelací Bas Armagnac a Tenarèze. Stejně jako u většiny ostatních destilátů z Janneau se používá jak kotlíková destilační kolona, tak sloupcová, přičemž převažuje destilování kotlíkové.

Výroba armaňaků Janneau se od začátku do konce odehrává v regionech appelace Armagnac a vinařství Janneau patří k největším a nejdůležitějším výrobcům tohoto francouzského národního pokladu. Díky své historii a kvalitě výroby dnes patří k vedoucím značkám na trhu tzv. Super Premium Quality Armagnac. Míjeli jste dosud armaňaky Janneau a zároveň patříte k vyznavačům ostatní brandy nebo koňaků? Pak byste rozhodně měli armaňaky Janneau ochutnat. Z největší pravděpodobností se totiž stanou nedílnou součástí Vašeho domácího baru.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Janneau
Balení: Plechová tuba
Objem alkoholu: 40%
Oblast: Armagnac
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: Janneau
Země původu: Francie
Položka byla vyprodána…