Malteco 15 Years Old 41,5% 0,7 l

899 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Stále oblíbenější guatamalská značka karibských rumů Malteco a její patnáctiletá Reserva Maya.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karibské rumy značky Malteco si získávají stále větší počet fanoušků po celém světě. Je to dáno především kvalitou těchto rumů a pak stále ještě velmi příznivou cenou. 

Malteco 15 Years Old je karibský rum intenzivní chuti a s unikátním aroma. Je určen pro ty, kteří si chtějí svůj rum pomalu vychutnávat a objevovat v něm všechny skryté tóny. A na vrstvení chutí a tónů jsou v Malteco opravdový odborníci. Tento patnáctiletý rum je směsí prvotřídních guatemalských rumů, pečlivě vybraných za účelem namíchání právě tohoto guatemalského pokladu.

Aroma rumu Malteco 15 Years Old je intenzivní a silné s lehkými tóny skořice a cukrové třtiny. Barva je jantarová až tmavě zlatá s třpytivými odlesky. V chuti pak hraje hlavní roli celá plejáda známých i méně známých tónů a to tak, že dohromady představují velmi komplexní a tělnatý rum, kterým neopovrhne žádný milovník těchto karibských nápojů. 

Malteco 15 Years Old si nejlépe vychutnáte čistý v originální sklenici. Jako doprovod můžete zvolit trochu hořké čokolády. Chcete-li obdarovat někoho o kom víte, že miluje karibské rumy a chcete být při volbě dárku originální? Sáhněte po některém z rumů Malteco a úspěch se zaručeně dostaví.

Doplňkové parametry

Kategorie: MALTECO rum
Balení: Dárkový box, papírový kartonek
Objem alkoholu: 41,5%
Obsah láhve: 0,7 l
Stáří: 15 let
Výrobce: Malteco
Země původu: Guatemala