Millonario Solera 15 Years Old Reserva Especial 40% 0,7 l

1 380 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Patnáctiletý peruánský hnědý rum pyšnící se řadou významných ocenění a dodávaný v unikátní opletené lahvi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rum Millonario 15 Years Old Solera Reserva je peruánský rum vyráběný stejnojmenou společností Millonario v městečku Chiclayo na severu Peru. Zraje pomocí čtyřstupňového systému solera v sudech z evropského a amerického dubu a to po dobu až 15 let. Svoji sladkou chuť a komplexitu si získává díky pomalé fermentaci melasy, unikátní destilaci a právě zráním pomocí systému Solera.

Každá lahev je zabalena do ručně tkaného obalu z palmového proutí Toquilla odkazující na mistrovství peruánských žen, které tento tradiční způsob pletení dokonale ovládají.

Hluboce jantarová barva skrývá bohaté a těžké aroma, ve kterém jsou krásně cítit nejprve švestky a hřebíček, ke kterým se přidává
kandované ovoce, čokoláda a kokosový ořech. V chuti je pak nejdříve cítit kořeněný tón hřebíčku, který následně přejde do sladkých paterve kterých dominuje máslo, karamel, hrozinky, fíky a datle s podtóny melasy a hnědého cukru. I přes svůj komplexní a hutný charakter, má rum velmi čistou a jemnou chuť.

Patnáctiletý run Millonario je jak laickou veřejností tak i odborníky řazen mezi nejlepší rumy své třídy tj. kategorii patnáctiletých rumů zrajících systémem solera, což dokazuje řadou prestižních ocenění. 

 

                                            

                                     

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MILLONARIO rum
Balení: opletená láhev
Objem alkoholu: 40%
Obsah láhve: 0,7 l
Stáří: 15 let
Výrobce: Millonario
Země původu: Peru