Pampero Selección 40% 0,7 l

640 Kč
2 dny
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Položka byla vyprodána…

Venezuelský rum pocházející z pečlivě vybraných sudů tak, aby dohromady tvořil univerzální rum pro jakékoliv vychutnání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karibské rumy Pampero vznikly v roce 1938 a od té doby píší rumovou historii ve Venezuele. Díky staření v dubových sudech, s kterým Industries Pampero jako první přišla, mohli nést rumy Pampero přívlastek Aňejo. Od té doby jsou to právě rumy Pampero, které určují směr venezuelské rumové produkce.

Pampero Selección je tmavý rum namíchaný v honbě za stvořením toho nejlepšího univerzálního rumu na světě. Master blender společnosti Pampero vybírá vždy deset sudů ve kterých smíchá všestranné rumy s těmi komplexními a výsledkem je pozvánka na vychutnání si toho, co tvoří House of Pampero již více než 70 let. 

Výherce mnoha prestižních medailí je blendem rumů destilovaných v třísloupové destilační koloně a zrající v deseti pečlivě vybraných sudech po bourbonu a sherry. 

Ochutnejte i vy venezuelský rum plný vanilky, dřevitosti, sladkého ovoce a sherry. Rum, který v chuti připomíná hnědý cukr, kakao, med a trochu tabáku. Rum značky Pampero, značky která udává styl venezuelských rumů již více jak 70 let.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PAMPERO rum
Balení: holá lahev
Objem alkoholu: 40%
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: Industries Pampero
Země původu: Venezuela
Položka byla vyprodána…