Remy Martin 1738 Accord Royal 40% 0,7 l

1 580 Kč
2 dny
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Položka byla vyprodána…

Unikátní blend, který uctívá milník v historii dómu Rémy Martin a to rok 1738 kdy Rémy Martin dostal od krále privilegium vysadit nové vinice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rémy Martin 1738 Accord Royal byl stvořen master blenderem společnosti Georgesem Clotem v roce 1997, aby tak uctil významný rok 1738. Tohoto významného roku se dostalo domu Rémy Martin privilegia vysadit nové vinice, což v té době bylo velmi vzácné neboť nová sadba byla ve
Francii zakázaná. Král Ludvík XV byl však produkcí Rémy Martin natolik okouzlen, že mu toto právo udělil pouhých 14 let poté, co začal cognac vyrábět.

Accord Royal je nová směs cognaců, která je inspirovaná původní snahou o docílení prvotřídní chutě za použitím autentických metod.  Směs se skládá ze specifických eaux-de-vie, zrajícících ve vypálených sudech z limouských dubů. Eaux-de-vie byly páleny tradiční destilací na kvasinkách v menších měděných kotlích a nádoby a lahve byly použity tak, aby připomínaly originální styl královského dekretu.

Aroma je bohaté s tóny ovoce, švestek a fíků, které doprovází intenzivní podtóny karamelu, dubu a toastů. Chuť je pak komplexní s tóny koření, fíků a mléčných bonbónů s lehkým čokoládovým podtónem.

Ačkoliv se accord hodí i do coktailů nebo na led, naše doporučení je vychutnat si jej čistý s kvalitním desertem, anebo ještě lépe, s kubánským doutníkem.

Do roku 2015 si Accord Royal museli milovníci cognaců vozit z Ameriky, kde byl k dostání již více než deset let. Nyní jej konečně máme i v Evropě. 

Doplňkové parametry

Kategorie: REMY MARTIN koňak
Balení: Dárková tuba
Objem alkoholu: 40%
Oblast: Cognac
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: Rémy Martin
Země původu: Francie
Položka byla vyprodána…