Luxusní sklenička na whisky Amber Glass G201 Tulip Amber Round

520 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Unikátní řemeslně vyrobená sklenička na nízké stopce, s víčkem a lehkým jantarovým odleskem je jako stvořená pro potěšení každého milovníka whisky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máme to potěšení vám představit luxusní ručně vyráběné skleničky od firmy Amber Glass, které jsou dodávány společně s víčkem v krásných dárkových kazetách. Oproti strojově vyráběným sklenicím je každý kus originál s nesrovnatelně vyšší kvalitou.

Řada skleniček Amber Glass G201 má lehký jantarový odlesk a je oblého tulipánovitého tvaru. Tento tvar je doporučován hlavně pro sladší a kořeněné whisky ze Speyside a Highlands. Díky tvaru skleničky zůstává aroma uvnitř, takže vám nic z Vaší oblíbené whisky neunikne. Pokud máte raději čiré sklo, tak se vám bude líbit tato stejná sklenička bez zabarvení. Jestli ale chcete něco opravdu originálního a výrazného, tak doporučujeme tuto sklenku v limitované černé edici.

Ať si už pořídíte tuto skleničku pro sebe, nebo jako luxusní dárek pro Vaše blízké, tak věřte, že se Vám do ruky dostane kus mistrovského řemeslného díla. Díky tomu povznesete každou degustaci na tu nejvyšší úroveň.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Balení: Dárková kazeta
Barva: Jantarová
Obsah balení: Sklenička a víčko
Výrobce: Amber Glass
Způsob výroby: Ruční řemeslná výroba