Degustační sklenka na whisky - tulip jantar

420 Kč
Na dotaz

Vychutnejte si svou whisky opravdu stylově tak, jak si to bezesporu zaslouží. Novinka roku na poli luxusních skleniček. Luxusní ručně foukaná sklenička na whisky tvaru tulipánu s jemným jantarovým zabarvením. Stejně jako všechny skleničky Amber Glass, je i tato prezentována v luxusní dárkové kazetě a je připravena udělat radost každému opravdovému fanouškovi kvalitní whisky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní whisky si bezesporu zaslouží i kvalitní prezentaci. Nejen, že to dobře vypadá, ale hlavně Vám to tak umožní vychutnat si opravdu všechny chuťové a aromatické tóny Vaší whisky.  

A právě proto máme to potěšení našim zákazníkům představit luxusní ručně vyráběné skleničky od firmy Amber Glass. Tyto skleničky jsou dodávány společně s víčkem v krásných dárkových kazetách, které ještě více umocňují celkový luxusní dojem. Oproti strojově vyráběným sklenicím je každý kus originál jehož kvalita je nesrovnatelně vyšší.

Řada skleniček Amber Glass G101 je lehce jantarově zbarvená. Je tulipánovitého tvaru s vyboulenou spodní částí. Tento tvar se doporučuje hlavně pro těžší, převážně nakouřené whisky. Díky tvaru skleničky zůstává aroma v horní části, což následně zvyšuje komplexní zážitek z ochutnávky Vaší oblíbené whisky. 

Ať si už pořídíte tuto skleničku pro sebe anebo jako luxusní dárek pro Vaše blízké, věřte že se Vám do ruky dostává kus mistrovského řemeslného díla, které povznese  každou degustaci Vašich oblíbených nápojů o notnou řádku výš.

Chcete-li svým blízkým dopřát vskutku mimořádný dárek nebo unikátní vzpomínku, můžeme tyto skleničky opatřit rytinou dle Vašeho přání. V případě zájmu o personalizaci skleniček (tzv. engraving) nás prosím kontaktujte. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice a karafy
Balení: Dárková kazeta
Barva: Jantarový odlesk
Obsah balení: Sklenička a víčko
Výrobce: Amber Glass
Způsob výroby: Ruční řemeslná výroba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: