Jacopo Poli Grappa Cleopatra Moscato Oro 40% 0,7 l

1 090 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grappa Cleopatra MoscatoOro je grappa destilovaná z odrůdy Moscato. Destilát zrál téměř rok v barikových sudech z francouzského dubu. Jako každá grappa od Jacopo Poli, je i tato Cleopatra aromaticky velmi intenzivní. 

Rodinná palírna Poli vznikla v roce 1898 a od té doby hraje hlavní roli v italské produkci destilátů. Od 70. let 20. století zažila grappa revoluci a z původně druhořadého destilátu se stal destilát prémiový. A rodina Poli stála v první řadě. Je i její zásluhou, že si můžeme vychutnávat  grappu v dnešní podobě s velkým výběrem použitých odrůd a stylů. Kouzlo rodiné firmy Poli a její dlouhé tradice ještě podtrhují použité destilační kotle, které jsou, stejně jako před více než sto lety, stále zahřívány párou. Výsledkem je vždy nádherná a poctivá grappa, kterou si ihned zamilujete. 

Grappa Cleopatra Amarone Oro je, jako všechny grappy z Poli, dodávána v elegantní plechové tubě, v láhvi s úzkým hrdlem a zaviratelnou zátkou. Tuto grappu doporučujeme vychutnávat v tulipánových sklenicích. Ideálně pak po výtečném jídle, protože i tato grappa je vynikající digestiv pomáhající s trávením. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Jacopo Poli
Balení: Tuba
Druh: Grappa
Objem alkoholu: 40%
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: Jacopo Poli
Země původu: Itálie