Metaxa 12* dárkové balení 40% 0,7 l + 2 skleničky

950 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Nejprodávanější METAXA v dárkovém balení s dvěma originálními tumblery poteší každého vyznavače extra jemné řecké brandy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vychutnejte si nejoblíbější METAXU 12* z originálních skleniček. Díky tomuto balení máte vše po hromadě, dvě originální sklenice (tumblery) a dokonalou řeckou brandy Metaxa 12*. 

Když se začala psát historie společnosti Metaxa, měl její zakladatel Spyros Metaxa hlavní cíl. Tím cílem bylo stvoření nejjemnějšího destilátu na světě s maximální aromatickou intenzitou v takové podobě, v jaké se to nikomu dosud nepodařilo. Docílil toho svým oroginálním způsobem výroby, který se liší od ostatních brandy. Metaxa vzniká dvojitou destilací hroznů tří odrůd, zrajících pod řeckým sluncem na Attice. Po destilaci se výsledný produkt stáčí do sudů z francouzského limousinského dubu, kde se nechává zrát. Po dosažení požadované zralosti, která se udává počtem hvězdiček na etiketě, přichází na řadu master blender Constantinos Raptis, který pečlivě smíchá vyzrálé eaux-de-vie čímž získá blend unikátní konzistence a chuti. Dalším krokem je snoubení tohoto blendu s archivními muškátovími víny z egejského ostrova Samos společně s tajnou směsí bylin a koření. 

METAXA 12* je unikátní právě tím, že do směsi se používají ta nejjemnější a nejkvalitnější archivní vína. Po dosažení požadované chuti se výsledný destilát nechává ještě půl roku uležet ve velkých dubových sudech a teprve potom se stáčí do lahví a expeduje na váš stůl.

METAXA 12* má zářivou jantarovou barvu s bronzovými odlesky. Aroma je silné, smyslné a plné života s elegantními tóny sušených fíků, pomerančové kůry a jemného koření.  Chuť je sametová a intenzivní s tóny kakaa, fíků a švestek. Vše následně doprovází lehké tóny pomerančové kůry a lékořice. Závěr je dlouhý a hřejivý. Celkový dojem je pak vyvážený a lahodný.

METAXA 12* je k dostání ve více verzích. Takto v balení s dvěma skleničkami, v novém moderním balení,  v klasickém dárkovém boxu a konečně v luxusní festive kazetě. Vyberte si balení dle svého vkusu. Uvnitře lahve ale bude pořád jedna a ta samá mimořádná Metaxa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Metaxa
Balení: Dárkový box s dvěmi originálními křišťálovými skleničkami
Objem alkoholu: 40%
Obsah láhve: 0,7 l
Výrobce: Metaxa
Země původu: Řecko
Položka byla vyprodána…