HEDVÁBNÁ CHIVAS REGAL XV

Patnáctiletá blended whisky Chivas Regal XV je jednou z těch nejsametovějších a nejzajímavějších na trhu. Skotské od Chivas Regal jsou obecně těmi nejprodávanějšími, ale XV značku posunula zase mnohem výš. 

Čím je tento kousek ale zvláštní? Jde jak o pečlivě vybírané whisky, které jsou ve výsledném blendu, tak o sudy ve kterých zraje. V Chivas Regal vždy rádi experimentovali a patnáctka není výjimkou. Pro tento kousek vybrali sudy po nejprestižnějším koňaku z francouzské oblasti Grande Champagne. Právě sametová a ovocná chuť koňaku se úžasně propsala do výsledné whisky, která má díky své jemnosti opravdu málo konkurentů. 

Po přivonění na vás ze sklenky dýchnou bohatě sladké tóny červených jablíček, pomerančů, medu a skořice, které se po ochutnání změní v perfektní harmonii. Tu na jazyku doplní pečené hrušky a karamelky. To nejlepší na vás čeká právě po ochutnání - neskutečná táhlost a sametovost této whisky vás naprosto ohromí. Závěr Chivas Regal XV je skvěle vybalancovaný kvalitní vanilkou, která uzavře celou explozi chutí a vůní.

Prostě a jednodušše - patnáctiletá Chivas Regal whisky je zážitek, o který nechcete přijít. Navíc je dodávána ve zlatých lahvích, které na poličce vypadají opravdu báječně. 

CHIVAS REGAL XV NAJDETE ZDE