Novinky, Strana 4

Kameny rozdány

V tuto chvíli jsou naše zásoby chladících kamenů kompletně rozebrány. Doufáme, že jsme Vám tímto dárkem udělali radost.  Budeme moc rádi za zpětnou vazbu na obchod@espirits.cz

Kdo jste akci nestihli, nebuďte smutní, už pracujeme na dalších nápadech, jak Vaše zásilky zpestřit :-)

Chladící kameny jako dárek k objednávce

Pokud si rádi do Vaší sklenky dopřejete kostku ledu, dost možná znáte ten pocit, kdy led roztaje a pozmění chuť nápoje. Proto jsme si pro Vás připravili řešení - kamenné kostky. Stačí je nechat v mrazáku chvíli nachladit a šup s nimi do skleničky. Můžete se spolehnout, že Vám pití nezředí, nezmění jeho chuť a bude to ještě pěkně vypadat. A to nejlepší nakonec - váček se třemi kostkami z kvalitního kamene máme od 1. prosince připravený ke každé Vaší objednávce jako dárek. Platí do vyčerpání zásob, tak si pospěšte :-)

 

 

Přijímáme platby kartou

Aby pro Vás byly objednávky zase o něco pohodlnější přidali jsme možnost platby kartou prostřednictvím platební brány společnosti GoPay! Máte tak možnost zaplatit rychle a jednoduše bez složité registrace.

Stačí jen při volbě způsobu platby vybrat Platbu kartou.

 

Vyzvedávejte si zásilky na 684 pobočkách Zásilkovny

Mezi možnosti dopravy jsme nově přidali Zásilkovnu! Znamená to, že Vaše objednávky budou do druhého dne k vyzvednutí nově na 684 výdejních místech po celé ČR už od 58 Kč.

Jen zadejte obědnávku, než půjdete na oběd, abychom Vám stihli zboží odeslat :-)

A kterou pobočku máte nejblíž?