Rémy Martin

Webová stránka značky: Rémy Martin

Společnost RÉMY MARTIN byla založena v roce 1724  ve Francii v kraji Champagne a od začátku se specializovala na výrobu Cognac Fine Champagne. V současnosti je vlastněna společností Rémy Cointreau založenou v roce 1991. Oproti konkurenci, kde stáří základní produkce dosahuje cca 6ti let se v roce 2012 nechala společnost RÉMY MARTIN slyšet, že její škála bude začínat na 10 letech zrání.

 

 

Eaux-de-vie (vinný destilát) požívaný pro produkci cognacu RÉMY MARTIN pochází z dvou nejváženějších regionů kraje Cognac a to z Grande Champagne a  Petite Champagne. Destilát s tímto původem má nejlepší potenciál pro zrání v dubových sudech díky čemuž dosahuje produkce RÉMY MARTIN celosvětového věhlasu.

 

Fine Champagne Cognac je jediný blend oprávněný využívat ochranou známku Appellation d'Origine Contrôlée (AOC, francouzský zákon z r. 1938), který uznává mix Grande Champagne & Petite Champagne pro svou unikátní kvalitu.

 

V r. 1965 byly podepsány první smlouvy mezi vinaři a palírnami z těchto dvou oblastí a společností RÉMY MARTIN což zformovalo Allianci Fine Champagne. V dnešní době je pouze 17% produkce tohoto regionu uznáno jako Fine Champagne Cognac  a 80% ze všech Fine Champagne Cognac je vyrobeno v RÉMY MARTIN.

 

V naší nabídce najdete všechny dostupné cognacy RÉMY MARTIN. Ochutnejte to co dělá cognac cognacem.

Cena

10903480
110903480
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem