Rémy Martin

Webová stránka značky: Rémy Martin

Společnost RÉMY MARTIN byla založena v roce 1724  ve Francii v kraji Champagne a od začátku se specializovala na výrobu Cognac Fine Champagne. V současnosti je vlastněna společností Rémy Cointreau založenou v roce 1991. Oproti konkurenci, kde stáří základní produkce dosahuje cca 6ti let se v roce 2012 nechala společnost RÉMY MARTIN slyšet, že její škála bude začínat na 10 letech zrání.

 

 

Eaux-de-vie (vinný destilát) požívaný pro produkci cognacu RÉMY MARTIN pochází z dvou nejváženějších regionů kraje Cognac a to z Grande Champagne a  Petite Champagne. Destilát s tímto původem má nejlepší potenciál pro zrání v dubových sudech díky čemuž dosahuje produkce RÉMY MARTIN celosvětového věhlasu.

 

Fine Champagne Cognac je jediný blend oprávněný využívat ochranou známku Appellation d'Origine Contrôlée (AOC, francouzský zákon z r. 1938), který uznává mix Grande Champagne & Petite Champagne pro svou unikátní kvalitu.

 

V r. 1965 byly podepsány první smlouvy mezi vinaři a palírnami z těchto dvou oblastí a společností RÉMY MARTIN což zformovalo Allianci Fine Champagne. V dnešní době je pouze 17% produkce tohoto regionu uznáno jako Fine Champagne Cognac  a 80% ze všech Fine Champagne Cognac je vyrobeno v RÉMY MARTIN.

 

V naší nabídce najdete všechny dostupné cognacy RÉMY MARTIN. Ochutnejte to co dělá cognac cognacem.

Cena

9903099
19903099
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení