BARON OTARD koňak

Koňak Baron Otard představuje značku koňaků s dlouhou a pozoruhoudnou rodinnou tradicí. Dodnes je značka vlastněna původní rodinou a kromě rodinného charakteru podniku se Baron Otard vyznačuje zejména tím, že eaux-de-vie stále zrají unikátním způsobem v původních, více než 200 let starých sklepích. 

#ShowMore#

Koňak Otard stvořil Jean-Baptiste Antoine Otard. Jeho rodina vlastnila vinice a vyráběla eax-de-vie. Roku 1795 k tomu pořídila sídlo v Château des Valois v oblasti Charente, blízko města Cognac v západní Francii, a začalo se s produkcí koňaku Baron Otard. Ten jim měl tehdy pomoci zejména k ekonomické nezávislosti a obraně proti normandským vlivům. Více z historie dómu Otard zde.

Kolekci koňaků Baron Otard otevírá Otard VS, ideální to destilát pro bližší poznání stylu výroby dómu Otard. Stále silnější roli mezi koňaky kategorie very special old pale (VSOP) získává bezesporu Baron Otard VSOP. Vlajkovou lodí tohoto tradičního výrobce je pak Baron Otard XO Gold dodávaný v krásné karafě s těžkým dnem. Kategorií samou pro sebe tvoří Baron Otard Extra. Luxusní není pouze koňak uvnitř lahve, ale i celé reprezentativní balení. Je to ideální dárek k významným dnům těch, na kterým nám nejvíc záleží.

Ochutnejte koňak od Barona a poznejte kus francouzské historie.

BARON_OTARD_logo

3 položek celkem

Cena

9603650
19603650

Značky

Položek k zobrazení: 3
konak cognac otard vs bottle
960 Kč
OTDVS
Otard VSOP 40% 0,7 l OTDVSOP
konak cognac otard xo gold giftbox
3 650 Kč
OTDXO