Luxusní sklenice na whisky Amber Glass Original Black - Limitovaná edice

599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Limitovaná edice sklenek na rašelinné whisky je nádherným designovým prvek, který se budete vyjímat v každém domácím baru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z ručně vyráběných skleniček na whisky z dílny Amber Glass se za krátkou dobu své existence stal ve světě milovníků whisky fenomén. Za tímto věhlasem stojí prvotřídní kvalita ručního zpracování, promyšlenost tvarů a luxusní provedení dárkových kazet.

BLACK EDITION je první limitovaná edice studia Amber Glass a čítá pouze 500 kusů. Tvar sklenky je primárně určený pro degustaci rašelinných whisky. Na rozdíl od stejně tvarované čiré a jantarové sklenky má Black Edition ručně malovaný černý povrch. Důvodem je její použití pro slepé degustace, při kterých nechcete být příliš ovlivněni vzhledem destilátu. Když pomineme slepé degustování, černá barva skleničky je velmi stylová a dělá z ní krásný designový prvek, který by neměl chybět v žádném domácím baru. 

Dárková kazeta je laděna do bílé barvy, ve které sklenička perfektně vynikne. Celkový dojem z tohoto dárkového balení je opravdu bezkonkurenční. S nákupem tedy rozhodně neváhejte, protože po vyprodání sklenku vzhledem k limitovanosti znovu nenaskladníme. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Balení: Dárková kazeta
Barva: Černá
Edice: Black Edition
Obsah balení: Sklenička a víčko
Výrobce: Amber Glass
Vyrobených kusů: 500
Způsob výroby: Ruční řemeslná výroba