Degustační sklenka na whisky - ORIGINAL Jantar

568 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.3.2021

Masivní a luxusní ručně vyráběná sklenička na whisky na nízkém podstavci jantarového zabarvení. Stejně jako všechny řady Amber Glass, je i tato whisky sklenička dodávaná ve velké polstrované dárkové kazetě. 

Ideální dárek pro všechny milovníky whisky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Prvotřídní skotská whisky nebo irská whiskey si zaslouží vychutnání ve skleničce patřičné kvality. Nejen že to dobře vypadá, ale hlavně si můžete vychutnat svůj nápoj tak, aby jste z něj vytěžili maximální aromatické a chuťové tóny.  
 
Od pradávna se odborníci na whisky snaží najít správný tvar skleniček, který umožní vychutnat si whisky v maximální možné míře. Najít požadovaný tvar se podařilo až konsorciu skotských master blenderů a dalších uznávaných kapacit, kteří stáli za zrozením tvaru skleniček Glencairn
 
Řada skleniček Amber Glass G501 navazuje na tvar originálních whisky skleniček Glencairn. Ba co víc, originální strojově vyráběné skleničky převyšuje svou kvalitou získanou z ruční manufaktury. Vy si tak můžete vychutnat svou whisky způsobem, díky kterému vám neunikne žádný aromatický ani chuťový vjem.
 
Jako všechny skleničky výrobce Amber Glass jsou i G501 dodávané v masivních polstrovaných dárkových kazetách, které z nich dělají mimořádně vyhledávané dárkové artikly. Chcete-li obdarovat milovníky whisky, jsou skleničky Amber Glass tou správnou a jedinou volbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice a karafy
Balení: Dárková kazeta
Barva: Jantarový odlesk
Obsah balení: Sklenička a víčko
Výrobce: Amber Glass
Způsob výroby: Ruční řemeslná výroba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: