Luxusní sklenička na whisky Amber Glass G501 Original Jantar

568 Kč
3 dny
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Položka byla vyprodána…

Masivní a luxusní ručně vyráběná sklenička nízkém podstavci je ideálním dárkem pro všechny milovníky whisky. Její jantarového zabarvení se bude krásně doplňovat se zlatou whisky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prvotřídní whisky si zaslouží pořádnou skleničku. Přesně tou je ručně dělaná sklenka od Amber Glass. Nejen, že v ní bude destilát dobře vypadat, ale hlavně si díky jejímu speciálnímu tvaru vychutnáte všechny chutě a vůně bez toho, aniž by vyprchaly. To zajišťuje zúžené hrdlo, které vůni udrží uvnitř sklenky. Díky víčku si pak můžete svou whisky vychutnávat jak dlouho budete chtít. 
 
Řada skleniček Amber Glass G500 navazuje na tvar originálních whiskovek od studia Glencairn. Avšak polská sklářská dílna se rozhodla kvalitu Glencairnu převýšit. Všechno sklo od Amber Glass je totiž ručně vyráběné a foukané. Vy si tak můžete vychutnat svou whisky na té nejluxusnější a nejoriginálnější úrovni. Pokud máte raději bezbarvé sklo, tak tuto sklenku nabízíme i v čiré variantě, nebo limitované černé edici.
 
Skleničku dostanete v bezvadné polstrované dárkové kazetě, která z ní dělá jeden z nejprodávanějších dárků. Věřte, že se Vám do ruky dostane kus mistrovského řemeslného díla, díky kterému povznesete každou degustaci na tu nejvyšší úroveň.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Balení: Dárková kazeta
Barva: Jantarový odlesk
Obsah balení: Sklenička a víčko
Výrobce: Amber Glass
Způsob výroby: Ruční řemeslná výroba
Položka byla vyprodána…