Jack Daniel`s Honey 35% 0,7 l

599 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Speciální blend oblíbené Tennessee whiskey a unikátního medového likéru, který si palírna Jack Daniel´s sama vyrábí. Ideální volba pro všechny, kteří chtějí ještě jemnější whiskey.

Detailní informace

Detailní popis produktu

První legální a oficiálně zaregistrovanou americkou palírnou whiskey je The Jack Daniel´s Distillery. Jasper Newton Daniel, kterému nikdo neřekl jinak než Jack, ji založil v roce 1866. Kvalitní, americká a jemná Tenneessee whiskey, kterou zná a miluje celý svět, to byly hlavní cíle mladého Jacka Daniela, když palírnu zakládal. O tom, že se mu to daří, svědčí zisk první z celkově 7 zlatých medailí z World´s Fair Saint Louis z roku 1904. Jack si svět kvalitních destilátů podmanil svou, dnes již legendární, Jack Daniel's Old. No. 7, kterou u nás můžete dostat v různých elegantních dárkových baleních. Až teprve v nedávné době začali v Linchburgu experimentovat. První novinkou byl v roce 1988 Gentleman Jack. O další 9 let později byl veřejnosti představen Jack Daniel's Single Barrel, který je od té doby jednou z nejprodávanějších bourbon whiskey a Tennessee whiskey na světě.

Revoluci ve světě destilátů znamenal nástup ochucených whiskey, který započal Jack Daniel's v roce 2011, když představil novinku Jack Daniel's Honey.  Stali se tak  první palírnou, která začala experimentovat s mícháním výrazných likérů do originální whiskey. Tento Jack si získal velice rychle nebývalou oblibu po celém světě a spustil tak lavinu nových chutí whiskey. Dnes můžeme vidět podobně zaměřené produkty skoro u všech tradičních výrobců bourbonu a Tenneessee whiskey, kteří se blendováním snaží svoje whiskey přiblížit i mladší generaci spotřebitelů. 

Jack Daniel´s Honey je ideální jako základ koktailů. Lze si ho ale vychutnat i na ledu anebo bez něj. Mimořádnou oblibu si získal hlavně u žen, protože je ještě jemnější než originál. Nepatříte-li k zarytým odpůrcům novinek, medový Jack vás jistě osloví.

Doplňkové parametry

Kategorie: JACK DANIEL'S Tennessee Whiskey
Balení: holá lahev
Druh: Tennessee Whiskey
Objem alkoholu: 35%
Oblast: Tennessee
Obsah láhve: 0,7 l
Palírna: Jack Daniel´s
Země původu: USA