Glencairn Premium JUG set - 2 skleničky s džbánkem

Novinka
1 390 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.1.2021

Prémiové balení dvou skleniček Glencairn s originálním džbánkem na vodu. Skleničky na whisky a džbánek jsou posazeny do luxusního dárkového boxu. 

Ideální dárek pro milovníky whisky.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Otázka jaká sklenička je ta pravá pro správné vychutnávání whisky je stará možná jako whisky samotná . Oproti koňaku, grappy, šampaňskému a většiny ostatních destilátů, neměla whisky žádnou oficiální sklenici a konzumovala se prakticky z čehokoliv. Dlouhou dobu panovala obecná představa, že tím pravým sklem na whisky je tumbler, neboli "whiskovka" kruhového půdorysu s těžkým dnem. Tento druh skleničky je ale vhodný spíš pro míchané nápoje anebo bourbon na velké kostce ledu, nikoliv pro kvalitní single malt. 

Vše změnil až zodpovědný přístup Raymonda Davidsona, zakladatele společnosti Glencairn Crystal. Raymond společně se zástupci palíren vyladil skleničku do podoby jak ji známe dnes. Každý detail skleničky je pečlivě promyšlený a má svůj důvod. Široké dno umožňuje krásné rozvinutí aroma, přičemž zúžené hrdo jej drží koncentrované uvnitř. Těžká a krátká stopka zase umožňuje pohodlný úchop a snadnou manipulaci při degustaci.  

Skleničky jsou k dostání buďto v kartonových boxech anebo v luxusní dárkové kazetě vykládané saténem. K dispozici jsou i speciální degustační sady s originálním džbánkem a servírovacím táckem. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice a karafy
Balení: Prémiový dárkový box s 2 skleničkami a džbánkem
Barva: Čirá
Obsah balení: 2 skleničky a džbánek
Výrobce: Glencairn
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: