Luxusní sklenice na whisky na whisky Amber Glass G500 Original

568 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Masivní ručně vyráběná sklenička na nízkém podstavci je naprosto bezvadným dárkem pro všechny fanoušky whisky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prvotřídní whisky si zaslouží pořádnou skleničku. Přesně tou je ručně dělaná sklenka od Amber Glass. Nejen, že v ní bude destilát dobře vypadat, ale hlavně si díky jejímu speciálnímu tvaru vychutnáte všechny chutě a vůně bez toho, aniž by vyprchaly. To zajišťuje zúžené hrdlo, které vůni udrží uvnitř sklenky. Díky víčku si pak můžete svou whisky vychutnávat jak dlouho budete chtít. 
 
Řada skleniček Amber Glass G500 navazuje na tvar originálních whiskovek od studia Glencairn. Avšak polská sklářská dílna se rozhodla kvalitu Glencairnu převýšit. Všechno sklo od Amber Glass je totiž ručně vyráběné a foukané. Vy si tak můžete vychutnat svou whisky na té nejluxusnější a nejoriginálnější úrovni. Pokud máte rádi zabarvené sklo, tak tuto sklenku nabízíme i v jantarové variantě, nebo limitované černé edici.
 
Skleničku dostanete v bezvadné polstrované dárkové kazetě, která z ní dělá jeden z nejprodávanějších dárků. Věřte, že se Vám do ruky dostane kus mistrovského řemeslného díla, díky kterému povznesete každou degustaci na tu nejvyšší úroveň.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Balení: Dárková kazeta
Barva: Čirá
Obsah balení: Sklenička a víčko
Výrobce: Amber Glass
Způsob výroby: Ruční řemeslná výroba