Luxusní sklenice Amber Glass

Amber glass logo

Je nám velkou ctí, že Vám můžeme nově nabídnout sadu luxusních, ručně vyráběných degustačních skleniček značky Amber Glass. Každá sklenička je dodávána v dárkovém pouzdře, které navíc obsahuje ještě víčko.

Vybrat si můžete ze dvou tvarů a dvou odstínů. Řada G100 je tulipánového tvaru s vypouklým spodkem a barvy. G101 je potom mírně jantarově zbarvená. Tato řada se hodí převážně na težší, nakouřené whisky. Oproti tomu řady G200 a G201 mají pravidelný tvar a jsou ideální pro sladší a kořeněné whisky ze Speyside nebo Highlands. I zde je k dostání jak čirá, tak i jantarová verze. 

Potěšte sebe nebo své blízké tímto unikátním dárkem a my Vám garantujeme zaručený úspěch. Zkrátka pro milovníka whisky není lepší dárek než to, co povznese degustační obřad do vyšších pater. A to skleničky Amber Glass bezesporu jsou. 

   Amber glass silence na whisky G100       Amber glass silence na whisky g101     Amber glas sklenice na whisky G200       Amber glass silence na whisky G201

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení