JOHNNIE WALKER BLUE LABEL

Máme pro vás prémiovou dárkovou edici jedné z nejoblíbenějších skotských whisky na světě. Johnnie Walker se rozhodl své vrcholné dílo náležitě zabalit, takže luxusní Blue Label dostanete v perfektní truhličce, ve které najdete i dvě krásné skleničky. Blue Label je tím nejvzácnějším kouskem této palírny, protože v sobě ukrývá až šedesát let staré sladové a obilné whisky a tvoří tak bezkonkurenční míchanou skotskou. 

Jaká Blue Label tedy vlastně je? Je to neuvěřitelně aromatická whisky, ze které na vás dýchne vůně dubových sudů, sušeného ovoce, anýzu, lesního ovoce nebo třeba citrusů. Po ochutnání vás překvapí kouřový kontrast vůči vůni, který ale vyrovná chuť jemné čokolády, sladu a medu. Po napití na vás čeká dlouhý, hřejivý závěr, na který budete dlouho vzpomínat. Blue Label je opravdu prvotřídní blended whisky, která nemůže chybět v baru žádného znalce. 

Jestli hledáte opravdu přepychový dárek pro náročného fanouška whisky, tak už máte asi jasno. A nebo jestli jste náročným fanouškem vy, tak si přece jednou za čas musíte udělat pořádnou radost. :) 

DÁRKOVÉ BALENÍ JOHNNIE WALKER BLUE LABEL ZDE