Broušená sklenička Glencairn 200 ml v boxu

810 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Luxusní ručně broušená verze oficiálních sklenic na whisky Glencairn pro ty, kteří chtějí povznést zážitek ze své whisky ještě o trochu výš. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhou dobu neměla whisky svou oficiální skleničku a pila se prakticky z čehokoliv. Nejčastěji pak z širokých tumblerů s těžkým dnem, které se spíše hodí pro jednoduché koktejly anebo pro whisky "on the rock" (whisky na velké kostce ledu).

Na misi najít tu pravou sklenku se vydal až Raymond Davidson - zakladatel Glencairn Crystal. Společně s master blendery ze skotských palíren vymysleli perfektní tvar, který můžete vidět na obrázku produktu. Díky unikátní souhře širokého dna a úzkého hrdla se může aroma whisky pořádně rozvinout a hned nevyprchat.

Ručně broušená sklenička Glencairn tvoří pomyslný vrchol produkce legendární sklárny. Právě díky ruční výrobě je každá originál prvotřídní kvality a je vhodná pro ty, kteří chtějí své whisky dopřát to nejlepší. Zároveň není mnoho dárků, které by udělaly milovníkům whisky vetší radost. Tedy kromě whisky samotné. 

V tomto setu najdete jednu broušenou sklenku v papírovém dárkovém boxu, který podtrhuje luxus celého balení. K dispozici pro vás máme i balení dvou skleniček nebo speciální degustační sady s originálním džbánkem a servírovacím táckem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Balení: Dárkový box
Barva: Čirá
Obsah balení: Sklenička
Výrobce: Glencairn
Země původu: Skotsko
Položka byla vyprodána…