Glencairn - broušená sklenička v boxu

790 Kč
Objednáno

Luxusní broušená verze oficiálních whisky skleniček Glencairn v dárkovém boxu. Sklenička je krásně těžká a vzbuzuje příjemný a hřejivý pocit v dlani. Je pro ty, kteří chtějí povznést zážitek ze své whisky ještě o trochu výš. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhou dobu neměla whisky svou oficiální skleničku a pila se prakticky z čehokoliv. Nejčastěji pak z širokých tumblerů s těžkým dnem, které se ale spíše hodí pro jednoduché koktejly anebo pro whisky "on the rock" (whisky na velké kostce ledu).

Misi "hledá se whisky sklenička" si vzal za svou až zakladatel Glencairn Crystal, pan Raymond Davidson. Společně s master blendery ze skotských palíren dospěl až k tvaru, který známe dnes. Díky unikátní souhře širokého dna a úzkého hrdla si můžeme vychutnat všechny tóny whisky v maximální koncentraci a bez aromatických "ztrát". 

Broušená sklenička Glencairn tvoří pomyslný vrchol produkce legendární sklárny. Je příjemně těžká a na první pohled vzbuzuje jistý punc luxusu. Je vhodná pro ty, kteří chtějí své whisky dopřát to nejlepší. Zároveň není mnoho dárků, které by udělali milovníkům whisky vetší radost. Tedy kromě whisky samotné anebo řemeslných skleniček v dárkových kazetách Amber Glass

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice a karafy
Balení: Dárkový box
Barva: Čirá
Obsah balení: Sklenička
Výrobce: Glencairn
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: