Sada Glencairn - degustační set

890 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.3.2021

Degustační set tří skleniček na whisky Glencairn na unikátním, leštěném dřevěném tácku. Užijte si degustaci whisky stylově a udělejte dojem na své přátele s touto sadou sklenic.

Anebo zvolte sadu s originálním džbánkem na vodu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhou dobu neměla whisky svou oficiální skleničku a pila se prakticky z čehokoliv. Nejčastěji pak z širokých tumblerů s těžkým dnem, které se ale spíše hodí pro jednoduché koktejly anebo pro whisky "on the rock" (whisky na velké kostce ledu).

Misi "hledá se whisky sklenička" si vzal za svou až zakladatel Glencairn Crystal, pan Raymond Davidson. Společně s master blendery ze skotských palíren dospěl až k tvaru, který známe dnes. Díky unikátní souhře širokého dna a úzkého hrdla si můžeme vychutnat všechny tóny whisky v maximální koncentraci a bez aromatických "ztrát". 

Ve variantě degustačního setu dostanete tři originální Glencairn skleničky spolu s unikátním servírovacím táckem z leštěného dřeva. Jakákoliv degustační akce, anebo jen prostá whisky párty, tak dostane trochu jiný nádech. Můžete zvolit i variantu, kde je místo třetí skleničky originální džbánek na vodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice a karafy
Balení: Dárková kazeta
Barva: Čirá
Obsah balení: 3 skleničky a podnos
Výrobce: Glencairn
Země původu: Skotsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: