Sada Glencairn - degustační set

890 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Degustační set tří skleniček na whisky je posazený na unikátním dřevěném tácku. Užijte si degustaci whisky stylově a udělejte dojem na své přátele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dlouhou dobu neměla whisky svou oficiální skleničku a pila se prakticky z čehokoliv. Nejčastěji pak z širokých tumblerů s těžkým dnem, které se spíše hodí pro jednoduché koktejly anebo pro whisky "on the rock" (whisky na velké kostce ledu).

Na misi najít tu pravou sklenku se vydal až Raymond Davidson - zakladatel Glencairn Crystal. Společně s master blendery ze skotských palíren vymysleli perfektní tvar, který můžete vidět na obrázku produktu. Díky unikátní souhře širokého dna a úzkého hrdla se může aroma whisky pořádně rozvinout a hned nevyprchat.

V této variantě degustačního setu dostanete tři originální Glencairn skleničky spolu s unikátním servírovacím táckem z leštěného dřeva. Jakákoli degustace nebo jen prosté popíjení whisky tak dostane nový a profesionální nádech. Můžete zvolit i variantu, kde je místo třetí skleničky originální džbánek na vodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklenice na whisky
Balení: Dárková kazeta
Barva: Čirá
Obsah balení: 3 skleničky a podnos
Výrobce: Glencairn
Země původu: Skotsko
Položka byla vyprodána…